O FIRMIE

P.P.H.U. „Kubuś” działa na rynku od 2004 roku. Naszymi wiodącymi usługami są skup złomu i metali kolorowych oraz kasacja pojazdów. Posiadamy odpowiednio przystosowane place składowe oraz magazynowe zlokalizowane w Lublinie i Puławach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do cięcia metali, który umożliwia naszym pracownikom demontaż wszelkich konstrukcji stalowych.

Oferowane przez nas złomowanie aut to profesjonalna usługa kasacji pojazdów wykonywana w certyfikowanej stacji demontażu przez wykwalifikowany w tym zakresie personel. Cała operacja składa się z kilku etapów, z których pierwszym i najważniejszym jest oczywiście ważenie, ponieważ to właśnie od wagi zależy ostateczna cena, jaką nasz skup złomu będzie mógł zaoferować za dane auto. W następnej kolejności samochód oczyszczany jest z resztek płynów i rozbierany na części. Ostatni etap to segregacja pozyskanych części – elementy nadające się do powtórnego przetworzenia trafiają do recyklingu, pozostałe natomiast poddawane są utylizacji. Po wszystkim klient otrzymuje od nas zaświadczenie o kasacji auta, które pozwoli mu na jego wyrejestrowanie i wypowiedzenie umowy OC. Złomowanie aut w naszej stacji demontażu to najlepszy, bo najbardziej opłacalny sposób na pozbycie się pojazdów wycofanych z ruchu z powodu zagrożenia, jakie mogłyby stwarzać na drodze.

Skup Złomu Kubuś oferuje nie tylko odkupywanie i złomowanie aut wszelkiego typu, choć to oczywiście główny profil naszej działalności. Chętnie skupujemy też same części samochodowe: akumulatory, rozruszniki, alternatory, silniki, felgi, wiązki kabli itp. Ponadto przyjmujemy również wykonane z metalu stare, niedziałające sprzęty, maszyny, narzędzia oraz przedmioty codziennego użytku. Choć Tobie mogą się one wydawać niepotrzebne, nam z pewnością się przydadzą, więc po co zagracać sobie nimi posesję, garaż, piwnicę czy strych, jeśli zamiast tego można się ich z zyskiem pozbyć? Nie musisz nawet kłopotać się z wywozem zgromadzonego złomu – zadbamy o to we własnym zakresie, ponieważ dysponujemy dużymi i pojemnymi kontenerami.

 

Nasz skup złomu w Lublinie przyjmuje metale dowolnego rodzaju: od zwykłej stali przez metale kolorowe takie jak brąz, cynk, ołów, miedź, mosiądz i aluminium po żeliwo ciemne i białe. Skupujemy je zarówno w hurcie, jak i w detalu, od klientów prywatnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Za każdy oddany nam złom oferujemy konkurencyjne, bardzo atrakcyjne ceny.

 

Masz coś dla nas? Daj znać!

  • podstawiamy kontenery na złom tel: 509 499 731

  • demontaż konstrukcji stalowych tel: 509 499 731

  • skup złomu i metali kolorowych tel: 81 748 91 09

  • kasacja aut tel: 507 156 808

Nasz profesjonalizm sprowadza do nas Klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych – z wieloma z nich prowadzimy stałą współpracę. Nieprzerwanie dążymy do powiększania grona zadowolonych kontrahentów.